Podsumowanie edycji 2022

Cześć!:raised_hands:
Kochani, za nami już szósta edycja akcji Oddaj Rower. :partying_face:W tym roku dzięki naszym partnerom, sponsorom i darczyńcom w całej Polsce udało się zebrać przygotować dla naszych podopiecznych aż 255 rowerów.

Obecnie 255 rowerów zostało przekazanych dla naszych kochanych podopiecznych. :smiling_face_with_3_hearts::blush:
Uważamy, że to świetny wynik.  :trophy::first_place_medal::man-biking:
Wspólnie daliśmy wiele szczęścia i uśmiechnęliśmy całą masę dzieciaków, a przecież o to tu właśnie chodzi. :smile::innocent::upside_down_face:
Rowery trafiły do wielu placówek w całej Polsce.:star-struck::blush:
Z tego miejsca pragniemy przekazać najserdeczniejsze podziękowania naszemu partnerowi strategicznemu, którym jest Giant Polska. Dzięki waszym serwisom w całym kraju i dzięki pracy ekip tych serwisów na twarzach naszych podopiecznych zagościły uśmiechy.
:kissing_heart::slightly_smiling_face::blush::smiley::laughing::stuck_out_tongue_winking_eye:
• Giant Polska: https://www.giant-bicycles.com/pl

Ogromne podziękowania dla naszych sponsorów i całej masy darczyńców, bo bez Was, rowery nigdy by do nas nie trafiły i nie mielibyśmy szansy, by na twarzach dzieci wymalować tyle uśmiechów.

Wielkie dzięki każdej osobie z warszawskiej i białostockiej ekipy sprint-rowery.pl za ich zaangażowanie i pomoc w kolejnej edycji naszej akcji.

Oczywiście nie zapominamy o naszych wspaniałych przyjaciołach z firmy Travel Bike, którzy są z nami od samego początku, a w tym roku przekazali rowery dla dzieci na terenie walczącej Ukrainy. Wielki szacun! Zaskakujecie nas co roku! To zaszczyt współpracować z takimi ludźmi.

Kochani, jeszcze raz wielkie i gorące dzięki wszystkim i każdemu z osobna. Przesyłamy Wam całe góry gorących uścisków i moc pozytywnej energii. :heart_eyes::heart::smiling_face_with_3_hearts:
Pamiętajcie, dobro wraca! Piąteczka i do zobaczenia jesienią na kolejnej edycji naszej akcji.:raised_hands:

255
spełnionych marzeń
o własnym rowerze
Menu